Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Greitasis 2019-nCoV IgG / IgM BiopandaReagents (10 vnt)

68.00 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Biopanda COVID-19 IgM/IgG greitasis testas skirtas kokybiškai, šoninio srauto chromatografijos principu, nustatyti IgM ir IgG neveiksmingus SARSCoV-2 antikūnus žmogaus kraujo, serumo arba plazmos mėginiuose.


Paskirtis: COVID -19 IgG ir IgM SARS-CoV-2 antikūnų nustatymas

Mėginio tipas: kraujas, serumas, plazma

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

2019-nCoV IgG/IgM testo kortelės: 10 vnt.

Vienkartinės mėginių pipetės: 10 vnt.

Buferinis tirpalas: 1 vnt.

Lancetai (jeigu užsakomi kartu su rinkiniu): 10 vnt.

Alkoholio servetėlės (jeigu užsakomos kartu su rinkiniu): 10 vnt

Instrukcijos lapelis


Gamintojas: Biopanda Reagents Ltd., Didžioji Britanija

_______________________________________________________________________________

2019 m. gruodžio mėnesio pabaigoje Kinijos Uhano sveikatos institucijos pranešė apie nežinomos priežasties pneumonijos atvejų grupę. Vėliau tyrimas, pradėtas 2020 m. sausio mėnesio pradžioje, nustatė naują koronavirusą (SARS-CoV-2) kaip infekcinį agentą sukėlėją. Manoma, kad šis koronavirusas yra zoonozinės kilmės.

Koronavirusai yra apvalkaliniai RNR virusai, kurie sukelia ligas žinduoliams ir paukščiams. Žmonėms koronavirusai dažniausiai sukelia lengvas kvėpavimo takų infekcijas, tokias kaip paprastas peršalimas. Kitos dvi padermės – sunkus ūmaus kvėpavimo sindromas (SARS-COV) ir Vidurio Europos kvėpavimo sindromo kronavirusas (MERS-COV) – yra zoonozinės kilmės ir sukėlė rimtus protrūkius.

Tipiniai simptomai yra karščiavimas, kosulys ir dusulys. Retesniais, bet sunkesniais atvejais, infekciją gali sukelti pneumoniją, daugybinį organų nepakankamumą ir mirtį. Pagyvenusiems žmonėms ir tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų (tokius kaip širdies ligos, padidėjęs kraujospūdis ar diabetas), labiausiai rizikuoja susirgti rimta liga.