Nemokamas pristatymas

Greitasis koronaviruso testas NADAL® COVID-19 IgG/IgM (25 vnt)

170.00 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Nadal COVID-19 IgG/IgM testas tai šoninio srauto chromatografinis imunologinis tyrimas skirtas kokybinei antiSARS-CoV-2 detekcijai iš žmogaus kraujo, serumo arba plazmos mėginių iš simptominių pacientų.

Atminkite, kad ankstyvosiose infekcijos stadijose (3-7 dienų) anti-SARS-CoV-2 IgG ir IgM gali būti žemiau tyrimo aptikimo ribos. Šis testas yra skirtas padėti diagnozuoti pirminę ir galimą antrinę SARS-CoV-2 infekciją. Testai skirti tik profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: COVID -19 IgG/IgM nustatymui.

Mėginio tipas: bendras kraujas, kraujo serumas/plazma. 

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 25 vnt

Vienkartinės pipetės: 25 vnt

Buferinis tirpalas (3 mL)

Instrukcijos lapelis


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

Dėl testų įsigijimo medicinos įstaigoms kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

_________________________________________________________________________________

COVID-19 (Koronaviruso liga) tai infekcinė liga sukelta neseniai atrastas koronavirusas SARS-CoV-2. Šis virusas nebuvo žinomas prieš ligos protrūkį gruodį 2019 Uhane, Kinijoje. Dažniausi COVID-19 simptomai yra karščiavimas, sausas kosulys, nuovargis, skreplių gamyba, dusulys, gerklės ir galvos skausmai. Kai kuriems pacientams prasideda mialgija, šaltkrėtis, pykinimas, nosies užgulimas ir viduriavimas. Šie simptomai prasideda palaipsniui ir dažniausiai būna lengvos formos. Kai kurie žmonės gali būti infekuoti, tačiau jiems jokie simptomai nepasireiškia, jie nesijaučia blogai. Dauguma žmonių (apie 80%) pasveiksta nuo šios ligos be specialaus gydymo. Maždaug vienas iš šešių COVID-19 infekuotų žmonių sunkiai suserga ir jiems pasunkėja kvėpavimas. Vyresnio amžiaus žmonės ir žmonės su ligomis, tokiomis kaip aukštas kraujo spaudimas, širdies problemos ar diabetas, didesnėje rizikoje stipriai susirgti. Iki šiol mirė apie 2% infekuotų žmonių.

COVID-19 perduodamas kvėpavimo takų lašelių, kuriuos iškvepia užkrėsti žmonės kosėdami, čiaudėdami ar kalbėdami. Šiuos lašelius gali tiesiogiai įkvėpti arba nuryti kiti žmonės arba gali užkrėsti paviršius, kurie gali būti infekuoti keletą dienų. Dažniausiai COVID-19 inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, per kurį žmonės jau gali būti užkrėsti neparodydami ligos simptomų.