Kitos prekės

Veterinarinėms klinikoms

Nėštumo testas Evidence® + DOVANA

Rekomenduojama
Nėštumo testas Evidence® + DOVANA

2.80 € / vnt.

-
+
Prekė sandėlyje

Aprašymas

Mielosios moterys,


Pirkdami šį nėštumo testą, gausite dovanų papildomą nėštumo testą, kuris nustato HCG hormono kiekį kraujyje. Būkite tikros savo rezultatais!Pasiūlymas ribotas!


Evidence® tai nėštumo testas, kuris nustato žmogaus chorioninio gonadotropino (HCG) kiekį šlapime.


Evidence® testą galima atlikti nuo pirmos menstruacijų vėlavimo dienos, tačiau labai ankstyvo nėštumo periodu (8-10 dienų po apvaisinimo) rekomenduojama naudoti pirmąjį rytinį šlapimą. Teigiamas testo rezultatas reiškia, kad šlapime aptikta 25 mIU/mL (arba daugiau) HCG hormono ir jūs esate nėščia.


Evidence® testo privalumai:

  1. Testas gali būti atliekamas bet kurioje jums patogioje vietoje.

  2. Testą atlikti yra labai paprasta, nereikia jokių papildomų įgūdžių.

  3. Rezultatai yra žinomi jau po 5 min.

  4. Testo tikslumas 99,99%.


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

Mėginio tipas: šlapimas


KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI


Kaip veikia EVIDENCE® nėštumo testas?

Moteriai pastojus jos organizme pradedamas gaminti žmogaus chorioninis gonadotropinis hormonas (hCG), kuris išskiriamas į šlapimą ir ilgainiui jo koncentracija šlapime padidėja. EVIDENCE® nėštumo testas skirtas aptikti hCG hormoną šlapime. EVIDENCE® nėštumo teste naudojama pora antikūnų specifiniam hCG hormono nustatymui šlapime, kurio koncentracija yra 25 mIU/ml (nustatyta pagal P.S.O.* nuoroda.) arba aukštesnė. EVIDENCE® nėštumo testas nustato hCG hormoną šlapime.
*Pasaulio Sveikatos Organizacija


Ar aš turiu atlikti testą tam tikru paros metu?

Jūs galite naudoti EVIDENCE® nėštumo testą bet kuriuo metu dieną arba naktį. Tačiau jei nėštumo terminas yra labai trumpas (8–10 dienų nuo pastojimo), rekomenduojama naudoti pirmąjį rytinį šlapimą.


Kada aš turiu atlikti testą?

Kai tik menstruacijos vėluoja vieną dieną.


Ar išgertas skysčių kiekis turės įtakos rezultatams?

Didelis išgertų skysčių kiekis gali praskiesti šlapimą, todėl gali būti sudėtingiau aptikti hCG. Todėl rekomenduojama vartoti įprastą skysčių kiekį.


Ką daryti, jei man atrodo, kad testo rezultatai yra neteisingi?

Jei Jums nepavyksta nustatyti, ar ovaliame testo langelyje yra juostelė, testą pakartotinai atlikite po 2–3 dienų naudodami naują EVIDENCE® nėštumo testo juostelę. Jeigu testo rezultatas bus teigiamas, atsiras tamsesnė juostelė nei anksčiau atliekant testą. Jei laikysitės nurodymų, Jūsų testo rezultatai bus tikslūs. Dėl tam tikrų vaistų, kurių sudėtyje yra hCG arba kurie vartojami kartu su hCG (pavyzdžiui, Pregnyl, Porfasi, Pergonal), ir retai diagnozuojamos medicininės būklės gali atsirasti klaidingai teigiamas rezultatas. Alkoholis, analgetikai, antibiotikai, kontraceptinės tabletės, hormonų preparatai, kuriuose yra klomifeno citrato (pavyzdžiui, Clomid, Serophen) arba skausmą malšinantys vaistai testo rezultatui įtakos neturi. Testo rezultatas gali būti klaidingai teigiamas, jei per paskutiniąsias 8 savaites Jūs patyrėte persileidimą, darėte abortą ar pagimdėte. Taip gali atsitikti dėl to, kad dėl buvusio nėštumo testas gali aptikti Jūsų organizme esantį hCG.


Aš sugeriantį antgalį šlapime palaikiau ilgiau nei 10 sekundžių. Ar mano gautas rezultatas vis tiek bus tikslus?

Taip. Kelios papildomos sekundės rezultatui įtakos neturi.


Aš sugeriantį antgalį šlapime palaikiau trumpiau nei 5 sekundes. Ar mano gautas rezultatas vis tiek bus tikslus?

Ne, nes šlapimo mėginio tūris gali būti per mažas.


Ką reiškia, jeigu testo langelyje atsiradusi juostelė yra tamsesnė arba šviesesnė už juostelę kontrolės langelyje?

Jeigu kiekviename langelyje matote juostelę, testo rezultatas yra teigiamas.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra teigiamas?

Jeigu testo rezultatas yra teigiamas, Jūs turite kreiptis į gydytoją ir su juo aptarti nėštumą bei tolimesnius veiksmus. Kad būtų užtikrinta Jūsų ir Jūsų kūdikio sveikata, labai svarbi ankstyva prenatalinė priežiūra.


Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra neigiamas?

Jeigu testo rezultatas yra neigiamas, labiausiai tikėtina, kad Jūsų šlapime yra nepakankamas hCG kiekis (testu aptinkamas hCG kiekis yra ne mažesnis kaip 25 mIU/ml) ir Jūs tikriausiai nesate nėščia. Tačiau gali būti, jog Jūs neteisingai apskaičiavote, kada turi prasidėti menstruacijos, ypač jei jos yra nereguliarios. Jeigu menstruacijos neatsiranda per savaitę, testą atlikite pakartotinai. Jeigu testo rezultatas vis tiek yra neigiamas, o menstruacijos neatsirado, Jums reikia kreiptis į gydytoją. Menstruacijos gali vėluoti dėl kitų priežasčių.


O jeigu aš nepalaukiau 5 minučių prieš vertindama rezultatą?

Jeigu testo rezultatą vertinate nepraėjus 5 minutėms, testui atlikti gali nepakakti laiko, todėl testo rezultatas gali būti netikslus. Jeigu kontrolės langelyje atsiranda juostelė, tai reiškia, kad testas yra pabaigtas ir Jūs galite įvertinti rezultatus. NEVERTINKITE rezultatų praėjus daugiau kaip 10 minučių po to, kai sugeriantis antgalis pateko į šlapimą.


Koks yra EVIDENCE testo tikslumas?

Vertinimo ataskaitos atskleidžia, kad atliekant testą gauti rezultatai mažiausiai 99 proc. atvejų atitinka referentiniais metodais atliktų testų rezultatų.