Slapto kraujo nustatymo testai NADAL® FOB75 (20 vnt.)

16.70 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

NADAL® FOB75 slapto kraujo išmatose nustatymo testas – tai greitos diagnostikos vaizdinis imunotestas, skirtas kokybiniam spėjamajam hemoglobino aptikimui žmogaus išmatų ėminiuose. Testas yra skirtas naudoti kaip pagalbinė apatinės virškinamojo trakto dalies patologijų diagnostikos priemonė. Testas yra skirtas tik profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: slaptam kraujui nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: išmatos.

Kraujo aptikimo ribos: 75–5000 ng/mL.

Jautrumas/Specifiškumas: 86,3%/93,8%.

Rezultatų laikas: 5 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 20 vnt.

Mėgintuvėliai mėginių surinkimui ir praskiedimui: 20 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

Storosios žarnos vėžys yra viena iš dažniausiai diagnozuojamų vėžio rūšių ir pagrindinė mirčių nuo vėžio priežastis. Slapto kraujo išmatose nustatymo tyrimai gali pagerinti tikimybę anksti aptikti kolorektalinį vėžį, taip sumažinant mirtingumą. Anksčiau komerciškai prieinamuose testuose slapto kraujo išmatose nustatymui buvo naudojamas gvajako metodas, reikalaujantis, kad pacientas prieš tyrimą laikytūsi specialios dietos, siekiant išvengti klaidingų teigiamų ar klaidingų neigiamų rezultatų. NADAL® FOB75 slapto kraujo išmatose nustatymo testas yra skirtas aptikti hemoglobiną žmogaus išmatų mėginiuose. Testas yra pagrįstas imunocheminiu metodu, kuris pagerina apatinės virškinamojo trakto dalies patologijų, įskaitant gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžį bei adenomas, aptikimo specifiškumą netaikant jokių mitybos apribojimų.