Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Nemokamas pristatymas

Tuberkuliozės nustatymo testai IgG/IgM NADAL® (30 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

NADAL® Tuberkuliozės IgG / IgM testas yra šoninio srauto chromatografinis imuninis tyrimas, skirtas tuo pat metu aptikti ir diferencijuoti anti-Mycobacterium tuberculosis (M.Tb) IgM ir IgG žmogaus serume, plazmoje ar kraujo serume.

Testas turi būti naudojamas kaip atrankos testas ir kaip pagalbinė priemonė diagnozuojant M.Tb infekciją. Bet koks reaktyvus tyrimas su NADAL® Tuberlusiozės testu turėtų būti patvirtintas alternatyviu tyrimo metodu (-ais) ir klinikiniais duomenimis.


Paskirtis: tuberkuliozės IgG ir IgM antikūnams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: kraujas, kraujo serumas, plazma.

Jautrumas/Specifiškumas/Bendras sutarimas: 85,7%/96,5%/94,9%.

Rezultatų laikas: 15 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 30 vnt.

Buteliukas su skiedikliu: 1 vnt. (5 mL).

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu pardavimai@optronica.lt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_______________________________________________________________________________

Tuberkuliozė (Tb) yra lėtinė užkrečiama liga, kurią daugiausia sukelia M.Tb hominis (Kocho bacilos), kartais M.Tb bovis. Pagrindinis taikinys yra plaučiai, bet bakterijos gali pažeisti bet kurią kūno dalį.

Pradinis klinikinis įtarimas, rentgenografiniai duomenys su tolimesniu laboratoriniu skreplių tyrimu ir kultūros tyrimu yra tradiciniai aktyviojo Tb diagnozavimo metodai. Tačiau, šiems metodams arba trūksta jautrumo, arba jie užima per daug laiko. Be to, šitie metodai netinka nejautriems pacientams, taip pat pacientams, kurie negali gaminti pakankamai skreplių, arba pacientams, kurie įtariamai turi ekstrapolinio Tb.

NADAL® Tuberkuliozės IgG / IgM testas yra sukurtas tam, kad palengvintų šias kliūtis. Tyrimas nustato anti-M.Tb IgM ir IgG koncentraciją kraujo serume, plazmoje arba kapiliariniame kraujyje per 15 minučių. IgM teigiamas rezultatas rodo, kad M.Tb infekcija yra nauja, o IgG teigiamas rezultatas rodo, kad infekcija yra ankstesnė arba lėtinė. NADAL® Tuberkuliozės IgG / IgM tyrimas taip pat nustato anti-M.Tb IgM pacientams, vakcinuotiems BCG, naudojant M.Tb specifinius antigenus. Be to, testą gali atlikti nekvalifikuotas arba minimaliai kvalifikuotas personalas be sudėtingos laboratorinės įrangos.