Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Vitamino D testas Biopanda ® (10 vnt.)

23.59 € / vnt. 78.65 € / vnt.

Jūs sutaupote 55.06 €

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Biopanda Vitamino D greitasis pusiau-kiekybinis testas aptinka 25- hidroksivitaminą D (25 (OH) D) iš žmogaus kraujo iš piršto, kurio aptikimo koncentracijos riba 30 ± 4ng/ml. Šis testas pateikia apytikslį diagnostinį rezultatą ir gali būti naudojamas tikrinant vitamino D trūkumą. Testas skirtas profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: nustatyti vitamino D koncentraciją žmogaus kraujyje

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: kapiliarinis kraujas.

Jautrumas: 93,8%Testo rinkinį sudaro:

Folijos maišeliai su testo kasetėmis ir drėgmę sugeriančiu maišeliu: 10 vnt

Kapiliarinės pipetės kraujui surinkti: 10 vnt

Buferinis tirpalas: 1 vnt

Spalvų kortelė: 1 vnt

Instrukcijos lapelis: 1 vnt


Gamintojas: Biopanda, Didžioji Britanija

_________________________________________________________________________________

Vitaminas D priklauso riebaluose tirpstančiai sekosteroidų grupei, kuri atsakinga už kalcio, geležies, magnio, fosfato ir cinko absorbcijos didinimą žarnyne. Žmonėms, svarbiausi junginiai šioje grupėje tai vitaminas D3 ir vitaminas D2. Vitaminas D3 tai natūraliai gaminamas žmogaus odoje veikiant ultravioletiniams spinduliams, o vitaminas D2 paprastai gaunamas iš maisto produktų. Vitaminas D pernešamas į kepenis, kur yra metabolizuojamas į 25-hidroksi vitaminą D. Medicinoje, 25-hidroksi vitamino D kraujo tyrimas naudojamas vitamino D koncentracijos nustatymui žmogaus organizme. 25-hidroksi vitamino D koncentracija kraujyje (įskaitant D2 ir D3) laikoma geriausiu Vitamino D statuso rodikliu. Vitamino D trūkumas dabar pripažįstamas kaip pasaulinė epidemija. Beveik kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje yra vitamino D receptorių, o tai reiškia, kad tinkamai funkcijai joms visoms reikia pakankamo vitamino D lygio. Sveikatos rizika susijusi su vitamino D trūkumu yra daug sunkesnė, nei manyta anksčiau. Vitamino trūkumas susijęs su įvairiomis sunkiomis ligomis: osteoporoze, osteomalacija, išsėtine skleroze, širdies ir kraujagyslių ligomis, nėštumo komplikacijomis, diabetu, depresija, insultu, autoimuninėmis ligomis, gripu, įvairiais vėžiais, infekcinėmis ligomis, Alzheimerio liga, nutukimu ir padidėjusiu mirtingumu ir kt. Be to, dabar (25-OH) vitamino D nustatymas laikomas „mediciniškai būtinu atrankos tyrimu“ (angl. “Medically Necessary Screening Test”), kurio lygis svarbus ne tik kaulams, bet ir bendrai stipresnei sveikatai ir geresnei savijautai.