Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

C.difficile nustatymo testai NADAL® (10 vnt.)

28.00 € / vnt. 35.00 € / vnt.

Jūs sutaupote 7.00 €

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 9 vnt.

Aprašymas

NADAL® C. difficile A ir B toksinų nustatymo testas – tai greitos diagnostikos chromatografinis imunotestas, naudojamas kokybiniam C. difficile A ir B toksinų antigenų nustatymui žmogaus išmatose.


Galioja iki 2024 07

Testas naudojamas kaip pagalbinė C. difficile infekcijos diagnostikos priemonė. Skirtas profesionaliam naudojimui.

Paskirtis: Clostridium difficile A ir B toksinams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: žmogaus išmatos.

Jautrumas/Specifiškumas: >99%/>99%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 10 vnt.

Mėgintuvėliai mėginio surinkimui ir praskiedimui: 10 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_______________________________________________________________________________

Clostridium difficile – tai anaerobinės gram-teigiamos sporas formuojančios bakterijos. Pagrindinė savybė, leidžianti šioms bakterijoms ilgą laiką išlikti pacientų organizmuose ir fizinėje aplinkoje bei palengvinanti bakterijų plitimą – tai jų gebėjimas sudaryti sporas. C. difficile yra perduodamos per išmatas ir oraliniu keliu.

Clostridium difficile yra pagrindinis patogenas, siejamas su viduriavimu, susijusiu su antibiotikų vartojimu, ir (arba) pseudomembraniniu kolitu, kuriuo serga ligoninių pacientai.

Brandi storosios žarnos bakterinė flora suaugusiojo organizme apskritai yra atspari C. difficile kolonizacijai. Vis dėlto jeigu normali storosios žarnos flora pakinta, atsparumas kolonizacijai prarandamas. Taigi bet kuris veiksnys, susijęs su normalios žarnyno floros pakitimu, padidina C. difficile kolonizacijos riziką vartojant antibiotikus, ypač plataus spektro antibiotikus, pavyzdžiui, penicilinus, cefalosporinus ir klindamiciną.

C. difficile gali išskirti du didelės molekulinės masės toksinus – A ir B. Šie toksinai sukelia klinikinius reiškinius, kurie gali būti įvairaus sunkumo – nuo lengvų reiškinių ir savaime praeinančio vandeningo viduriavimo iki žaibiško pseudomembraninio kolito, toksinio megakolono ir mirties.