Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

DR. WOLZ CURCUMIN EXTRAKT 45, N90

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Priešuždegiminio poveikio kompleksas su fitochemikalais iš ciberžolės (kukurmino), kurio biologinis įsisavinimas yra 45 kartus geresnis nei įprastos formos ciberžolės


Vartojimas: 3 kapsulės per dieną užgeriant skysčiu. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė.

Jei asmuo kenčia nuo specifinės alergijos ciberžolei arba kurkuminui, jam šio papildo vartoti negalima. Nerekomenduojama vartoti nėščiosioms, nes gali pasikeisti medžiagų apykaitos procesai gimdoje, ir dėl to gali kilti persileidimo grėsmė. Dėl tulžies išsiskyrimą skatinančio poveikio šio papildo nederėtų vartoti asmenims, kurių tulžies latakai yra užsikimšę arba jų tulžies pūslėje yra stambių tulžies akmenų. Jei vartojate kraują skystinančius vaistus, dėl šio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju, nes kurkuminas slopina trombocitų agregaciją.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Gamintojas: Dr. Wolz
Forma: kapsulės
Pakuotė: 90 kapsulių
Grynasis kiekis: 35 g


Kurkuma (lot. Curcuma longa) dar vadinama geltonuoju imbieru arba imbierinių šeimos dažine ciberžole, kilusi iš Indijos ir pietryčių Azijos. Daugelis žino, kad kurkuma naudojama gaminant kario miltelius ir kaip natūralus dažiklis. Indonezijoje ir Indijoje (Ajurvedos medicinoje) šis prieskonis naudojamas jau daugelį tūkstantmečių. Pagrindinė sudedamoji dalis yra kurkuminas, kiti kurkuminoidai ir tetrahidrokurkuminoidai, kurie priskiriami antrinėms augalinėms fenolių medžiagoms. Apie jų poveikį jau yra atlikta daugiau kaip 3.000 tyrimų.

Kurkumino teigiamos savybės iki šiol nebuvo visiškai išnaudotos, nes žmogus gali įsisavinti tik nedidelį natūralaus kurkumino kiekį. Taip yra dėl to, kad kurkuminas tirpsta riebaluose, todėl vandeningoje žarnyno aplinkoje yra prastai absorbuojamas. 90 % jo pakartotinai pasišalina. Siekiant pagerinti biologinį įsisavinimą, kurkuminas buvo derinamas su piperinu. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad koncentracija kraujyje pakyla, tačiau po valandos ir vėl sumažėja iki pradinės vertės. Todėl su gleivinės membranas dirginančiu piperinu negalima pasiekti ilgai trunkančio kurkumino įsisavinimo.

Dr. Wolz Curcumin Extrakt 45 biologinis įsisavinimas yra iki 45 kartų didesnis nei gryno kurkumino arba įprastų kurkumino preparatų, tai patvirtinta atlikti moksliniai tyrimai. Riebaluose tirpios (lipofilinės) kurkumino molekulės yra taip įterptos į gliukozės molekulių žiedą, kad išorinėje jo pusėje susidaro hidrofilinė (mėgstanti vandenį) sritis, o jo viduje – lipofilinė (riebalams palanki) ertmė. Šioje ertmėje kurkumino molekulės išsilaiko tol, kol patenka į žarnyną. Ten ciklodekstrinų molekulės jas transportuoja iki žarnyno sienelių, kur jos gali būti absorbuojamos, o ciklodekstrinai tuo tarpu išskaidomi ir pašalinami.

Sudedamosios dalys: kurkumino mikrokapsulės (gama-ciklodekstrinas, kurkuminas 15 %); kapsulių apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė.

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį
3 kapsulėse
(rekomenduojamoje paros dozėje)
Kurkuminoidai
150 mg


Tinka veganams. Be laktozės, gliuteno, fruktozės, dažiklių, pipereno ir polisorbeto.