Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

DR. WOLZ JOD-CALCIUM KAPSELN, KAPS. N60

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Natūralios kilmės jodas, padedantis palaikyti normalią skydliaukės hormonų gamybą ir normalią skydliaukės veiklą.


Vartojimas: 1–2 kapsulės per parą valgio metu užgeriant skysčiu. Negalima vartoti sergantiems hipertiroiditu. Negali būti viršyta nurodyta rekomenduojama paros dozė. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Jod Calcium Kapseln maisto papildas gaminamas iš natūralių šaltinių– jodas iš džiovinto jūros dumblių ekstrakto, kalcis iš koralinių dumblių.

Ledynmečio laikotarpiu jodas buvo išplautas iš dirvožemio, todėl mūsų maisto produktuose jo yra mažai. Jodas kontroliuoja skydliaukės veiklą, nuo kurios priklauso medžiagų apykaita, fizinė ir protinė veikla. Suaugusiojo skydliaukei kasdien būtinas apie 150 µg jodo kiekis, o vaikams nuo 1-erių iki 10 metų– apie 100 µg.

Sergant skydliaukės hipertiroiditu sutrinka kalcio įsisavinimas. Kalcis – svarbus sveikiems kaulams palaikyti. Suaugęs žmogus turėtų suvartoti ne mažiau kaip 800 mg kalcio per dieną.


Gamintojas: Dr. Wolz
Forma: kapsulės
Pakuotė: 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 28 g


Sudedamosios dalys: koraliniai dumbliai (Lithotamnium sp.) 99%, kurių sudėtyje yra kalcio, džiovintas jūros dumblių ekstraktas, kurio sudėtyje yra jodo 1%; kapsulių apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė. Sudėtyje gali būti žuvies ir vėžiagyvių pėdsakų.

Maistinės ar kitos medžiagos, turinčios mitybinį ar fiziologinį poveikį
2 kapsulėse (rekomenduojamoje paros dozėje)
RMV*
Kalcis iš koralinių dumblių
260 mg
33 %
Jodas iš džiovinto jūros dumblių ekstrakto
150 μg
100 %


* Referencinė maistinė vertė procentais.

Tinka veganams ir sergantiems diabetu. Be želatinos, gliuteno, laktozės ir dažiklių.

Negalima vartoti sergantiems hipertiroiditu.