Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

Gripo A+B nustatymo testai NADAL® (10 vnt.)

41.81 € / vnt. 46.46 € / vnt.

Jūs sutaupote 4.65 €

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

NADAL® testas gripo A ir gripo B virusui nustatyti - tai greitas chromatografinis imunotestas, skirtas kokybiškai nustatyti gripo A ir gripo B antigenus (nukleoproteinus) iš ėminių, paimtų iš kvėpavimo takų.

Testas yra skirtas nustatyti pagrindinių potipių nukleoproteinus, nepriklausomai nuo gripo A (įskaitant H1N1 ir H3N2) H ir N paviršinių baltymų. Testas skirtas tik profesionaliam naudojimui.


Paskirtis: gripo A ir B virusams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: nosies arba ryklės tepinėlis, tepinėlis iš kvėpavimo takų.

Santykinis jautrumas/specifiškumas: A gripo atveju 84,4%/94,7%; B gripo atveju 84,3%/95,5%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 10 vnt.

Tamponai: 10 vnt.

Ekstrahavimo mėgintuvėliai (su dangteliais): 10 vnt.

Buteliukas su skiedikliu: 1 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_______________________________________________________________________________

Gripas yra lengvai užkrečiama virusinė viršutinių kvėpavimo takų infekcija, kuriai būdingas antigenų kintamumas, sezoniškumas ir poveikis bendrai populiacijai. Egzistuoja du pagrindiniai gripo virusų tipai (A ir B), iš kurių gripo A potipiai pasižymi paviršinių glikopropteinų (hemagliutinino ir neuraminidazės) antigenų kintamumu. A tipo gripo virusas yra labiausiai paplitęs ir yra siejamas su didžiausiomis epidemijomis. Gripas gali sukelti sunkias komplikacijas, pavyzdžiui, bronchitą ar pneumoniją, ypač vaikams, pagyvenusiems žmonėms ar žmonėms su lėtinių kvėpavimo takų ligomis. Vis dėlto dažniausiai gripas pasireiškia kaip nestipri virusinė infekcija, perduodama kvėpavimo takų išskyromis čiaudėjant ar kosėjant. Yra daug kitų virusinių infekcijų, kurių simptomai gali būti panašūs į gripo, todėl būtina atlikti laboratorinius tyrimus siekiant atskirti jį nuo kitų ūmių kvėpavimo takų infekcijų. 

NADAL® diagnostinis testas gripo A ir gripo B virusui nustatyti – tai kokybinis imunochromatografinis testas, skirtas nustatyti gripo A arba gripo B antigenus (nukleoproteinus) ėminiuose iš nosies. Testo kasečių testinės juostelės yra padengtos antikūnais, būdingais gripo A ir gripo B tipo padermių antigenams. Tyrimo metu ekstrahuotas antigenų tirpalas reaguoja su atitinkamo gripo tipo antikūnais, konjuguotais su dalelėmis. Mišinys juda palei membraną, reaguoja su atitinkamo gripo viruso tipo antikūnais ir suformuoja spalvotą liniją testinėje juostelėje.