Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

H. pylori antigenų nustatymo testai iš žmogaus išmatų NADAL® (20 vnt.)

35.00 € / vnt.

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

NADAL® H. pylori Ag nustatymo testas – tai greitos diagnostikos imunochromatografinis testas, skirtas kokybiniam Helicobacter pyloti (H. pylori) antigenų aptikimui iš žmogaus išmatų. 


Galioja iki 2024 07


Paskirtis: H. pylori antikūnams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: žmogaus išmatos.

Jautrumas/Specifiškumas/Bendras sutarimas: >99,9%/>99,9%/>99,9%.

Rezultatų laikas: 10 min.

 

Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 20 vnt.

Mėgintuvėliai su skiedikliais: 20 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_______________________________________________________________________________

Helicobacter pylori, dar vadinama Campylbacter pylori, tai spiralės formos, gram-neigiama bakterija su tipinėmis flagelėmis. Bakterija infekuoja skrandžio gleivinę sekretuojant vakuolizuojantį citoksiną A (VacA) ir lemia kelias skrandžio ligas tokias, kaip ne-opinė dyspepsija, aktyvus gastritas arba skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas. H. pylori yra klasifikuojama kaip karcinogeniškas agentas I tipo ir gali padidinti skrandžio adenokarcinomos riziką.

Daugelis H. pylori padermių jau buvo izoliuotos. Pastebėta, kad vienas antigenas, kuris ekspresuoja citoksino asocijuota geną A (CagA), yra stipriai imunogeninis ir turi svarbią klinikinę reikšmę susietą su citotoksiniais faktoriais. Specialistų literatūroje paskelbtą, kad infekuoti pacientai turintys antikūnus prieš CagA yra mažiausiai 5 kartus didesnėje rizikos grupėje susirgti skrandžio vėžiu nei žmonių grupė infekuota su CagA negatyvia bakterijos paderme.CagA antikūnų buvimas nurodo H. pylori infekcijos išlikimą ir išopėjimą.

CagA antigenas susijęs su kitais, tokiais kaip CagII ir CagC veikiantis kaip iniciuojantis agentas staigaus uždegiminio atsako, kuris gali sukelti skrandžio opą, alergijos priepuolius ir terapijos aktyvumo nukritimą.

Šiais laikais keli invaziniai ir neinvaziniai metodai yra prieinami H. pylori infekcijos detekcijai. Invaziniai metodai, kurie reikalauja skrandžio gleivinės endoskopijos kartu su histologiją, kultūros ir ureazės tyrimų, kurie sunaudoja nemažai laiko bei pinigų.

Neinvazinius metodus sudaro klasikinis ELISA, imunoblotingo tyrimas ir kvėpavimo testas. Tačiau pastarasis yra ypatingai sudėtingas bei labai neselektyvus.