Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

H. pylori antikūnų nustatymo testai iš žmogaus kraujo NADAL® (20 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

NADAL® H. pylori Ab nustatymo testas – tai greitos diagnostikos imunochromatografinis testas, skirtas kokybiniam IgG antikūno prieš Helicobacter pyloti (H. pylori) aptikimui iš žmogaus kraujo, iš kraujo serumo arba plazmos. Testas gali būti naudojamas kaip pagalbinė priemonė diagnozuoti H.pylori infekciją. NADAL® H. pylori Ab nustatymo testas yra skirtas tik profesionaliai in vitro diagnostikai.

Galiojmas iki 2024 07


Paskirtis: H. pylori antikūnams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: kraujo, kraujo serumas arba plazma.

Jautrumas/Specifiškumas/Bendras sutarimas: 93,2%/97,2%/95,5%.

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

  1. Testo kasetės: 20 vnt.

  2. Buteliukas su skiedikliu: 1 vnt.

  3. Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

Gastritas ir skrandžio opa yra dažniausiai sutinkama žmonių liga. Kai tik H. pylori bakterija buvo išrasta (Warren & Marshall, 1983), daugelyje ataskaitų buvo paskelbta, kad šį bakterija yra viena iš pagrindinių priežasčių opos ligų. Tačiau tiksli H. pylori vaidmuo ligų patogenezei iki šiol nėra iki galo suprasta. H. pylori panaikinimas iš virškinimo traktato yra susietas su skrandžio ligų išgydimu.

NADAL® H. pylori Ab testas nustato specifinį anti-H. pylori IgG vizualiai interpretuojant spalvą testo langelyje. H. pylori antigenai yra imobilizuoti ant membranų, testo linijų regionuose. Tyrimo metu, mėginys reaguoja su H. pylori antigenais konjuguotais su spalvotomis dalelėmis iš anksto uždėtomis ant testo. Vėliau šis mišinys migruoja ties membrana kapiliariniu būdu ir sąveikauja su reagentais ant membranos. Jeigu mėginyje yra atitinkamas anti-H.pylori antikūnų kiekis, spalvota linija atsiras testo linijos regione esančiame membranoje. Spalvotos linijos išryškėjimas kontroliniame testo regione tarnauja kaip bandymo kontrolė, nurodanti kad buvo pridėtas atitinkamas mėginio kiekis ir membrana suveikė gerai.