Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kepenų funkcijos testas LIVER-Screen®

14.50 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

LIVER-Screen® testas skirtas kepenų fiziologinei būklei tirti, bei kepenų funkcijos sutrikimų diagnozavimui


Mėginio tipas: kraujas iš piršto.


Atsiradus šiems simptomams, rekomenduojama atlikti LIVER-Screen® testą:

Tamsios spalvos šlapimas arba šviesios spalvos išmatos.

Apetito trūkumas.

Pageltusios akys arba oda (gelta).

Pilvo pūtimas.

Silpnumas arba didelis nuovargis.

LIVER-Screen® testo privalumai:

Jį galima atlikti bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje.

Testą atlikti yra labai paprasta, nereikalauja jokių papildomų įgūdžių.

Rezultatai yra žinomi jau po 10 min.

Testo tikslumas 89,20%.

LIVER-Screen® tyrimas suteikia:

Galimybę pasitikrinti savo sveikatą namuose.

Galimybę parodyti testo rezultatus gydytojui.


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

_________________________________________________________________________________

Kepenys – svarbus kūno organas, turintis esminės įtakos žmogaus sveikatai. Jos padeda suskaidyti maistą, išvalyti kraują, gamina baltymus ir kaupia energiją. Kepenų problemos pasireiškia įvairiais simptomais, įskaitant tamsios spalvos šlapimą arba šviesios spalvos išmatas, apetito praradimą, pageltusias akis arba odą (gelta), pilvo išsipūtimą, silpnumą ar didelį nuovargį. Kepenų sutrikimus gali lemti įvairūs veiksniai, tokie kaip hepatitas, tam tikrų vaistų šalutiniai poveikiai, dėl girtavimo išsivysčiusi cirozė, antsvoris (ypač sergant diabetu ar esant aukštam kraujospūdžiui). Kepenis galima tirti įvairiais testais, tačiau dažniausiai taikomas transaminazių alaninaminotransferazė ir aspartataminotransferazė (ALT ir AST) tyrimas. Kepenys šiuos fermentus kraujotaką išskiria reaguodamos į pavojų ar ligą.

LIVER-Screen® – tai greitas imunodiagnostinis testas, skirtas padidėjusiam transaminazių lygiui (ALT ir AST) iš piršto paimto kraujo mėginyje imunologiškai nustatyti. Teigiamas LIVER-Screen® testo rezultatas reiškia, kad transminazių kiekis viršija normą ir jums nedelsiant reikia kreiptis į gydytoją.


Kaip dažnai reikia tikrinti kepenis?

  1. Jeigu gyvenimo būdas sveikas, pakanka kartą per metus.

  2. Jeigu yra rizikos veiksnių (netaisyklinga mityba, piktnaudžiavimas alkoholiu, darbas su krauju, dažni vizitai pas odontologą) testą rekomenduojama atlikti kas pusmetį.

  3. Jeigu turite padidintą cholesterolio kiekį kraujyje ir vartojate statinus (vaistus, kurie mažina cholesterolio kiekį), tai rekomenduojamą atlikti testą kas pusmetį.


Manoma, kad Lietuvoje apie 50–70 tūkst. žmonių serga hepatitu C – lėtine liga, kuri sukelia kepenų cirozę, vėžinius susirgimus ir pan. Įprastai kepenų sutrikimai išaiškėja tik tuomet, kai gerai funkcionuojančių kepenų ląstelių lieka vos apie 15 %. Į kraują patekęs hepatito C virusas nesukelia beveik jokių ligos simptomų, tačiau daug metų tyliai „žudo“ kepenis. Netikėkite mitu, kad hepatitas C – asocialių visuomenės sluoksnių liga. Todėl kepenis būtina reguliariai tikrinti. Būtent šiam tikslui buvo sukurtas LIVER-Screen® testas, kurio dėka galite aptikti kepenų sutrikimus ankstyvoje stadijoje ir esant poreikiui pradėti gydytis, taip išsaugodami savo sveikatą.