Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

Maisto papildas beglitiminei dietai Gluten Enzym + Calcium

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Normaliam virškinimo fermentų veikimui**. Su glitimo aminorūgščių grandines (peptidus) skaidančiu fermentu proliloligopeptidaze.

** Kalcis padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą.


Vartojimas: Gluten Enzym + Calcium vartojimas: suaugusiems gerti po 1-2 kapsules kiekvieno valgio metu. Kapsules užgerti vandeniu. Vaikams iki 18 metų nerekomenduojamas. Šis maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas! Neviršyti rekomenduojamos paros dozės! Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Pakuotė: 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 14 g


Gluten Enzym + Calcium Dr. Wolz yra tinkamas pasirinkimas visiems, besilaikantiems beglitiminės dietos ir norintiems pagelbėti savo virškinimui. Tai pasiekiam ne vien sudėty esančio kalcio, kuris yra itin svarbus virškinimo funkcijai, dėka, bet ir fermento proliloligopeptidazės, kuris skaido glitimą, pagalba. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) oficialiai išbandė šio fermento veikimą ir nustatė, kad jis yra saugus vartoti.


Sudedamosios dalys: Kapsulės turinys: kalcis iš koralinių dumblių (Lithothamnium sp.), proliloligopeptidazė 32%. Kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė.

Be želatinos, laktozės, fruktozės ir dažiklių.