Veterinarinėms klinikoms

Rekomenduojama

Maisto papildas beglitiminei dietai Gluten Enzym + Calcium

14.90 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 50 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Liko tik 10 vnt.

Aprašymas

Gluten Enzym + Calcium

Maisto papildas, sukurtas pagelbėti žmonėms, besilaikantiems beglitiminės dietos. Jo sudėtyje yra kalcio ir ypatingo fermento proliloligopeptidazės, padedančio suskaidyti glitimą.


Vartojimas: Gluten Enzym + Calcium vartojimas: suaugusiems gerti po 1-2 kapsules kiekvieno valgio metu. Kapsules užgerti vandeniu. Vaikams iki 18 metų nerekomenduojamas. Šis maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas! Neviršyti rekomenduojamos paros dozės! Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


Pakuotė: 60 kapsulių
Grynasis kiekis: 14 g


Gluten Enzym + Calcium Dr. Wolz yra tinkamas pasirinkimas visiems, besilaikantiems beglitiminės dietos ir norintiems pagelbėti savo virškinimui. Tai pasiekiam ne vien sudėty esančio kalcio, kuris yra itin svarbus virškinimo funkcijai, dėka, bet ir fermento proliloligopeptidazės, kuris skaido glitimą, pagalba. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) oficialiai išbandė šio fermento veikimą ir nustatė, kad jis yra saugus vartoti.


Sudedamosios dalys: Kapsulės turinys: kalcis iš koralinių dumblių (Lithothamnium sp.), proliloligopeptidazė 32%. Kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė.

Be želatinos, laktozės, fruktozės ir dažiklių.