Narkotinių medžiagų nustatymo testai, Drug-Screen® Multi 10E (25 vnt.)

54.45 € / vnt. 108.90 € / vnt.

Jūs sutaupote 54.45 €

Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu info@diagnostikostestai.lt

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Drug-Screen® Multi 10E narkotinių medžiagų nustatymo testas

nal von minden Drug-Screen® greitos diagnostikos narkotinių medžiagų vartojimo nustatymo testai yra tinkami tirti tik žmogaus šlapimą.


Paskirtis: narkotinėms medžiagoms aptikti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: šlapimas.

Rezultatų laikas: 5 -8 min.


Testu gali būti aptiktos šios narkotinės medžiagos:

  1. Amfetaminai (AMP).

  2. Barbitūratai (BAR).

  3. Benzodiazepinai (BZD).

  4. Kokainas COC.

  5. Ekstazi (MDMA/XTC).

  6. Metamfetaminai (MET).

  7. Morfinas/opiatai (MOR/OPI).

  8. Metadonas (MTD).

  9. Tricikliniai antidepresantai (TCA).

  10. Kanabinoidai (THC).


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 1 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: nal von minden, Vokietija

_________________________________________________________________________________

nal von minden Drug-Screen® greitos diagnostikos narkotinių medžiagų vartojimo nustatymo testas yra grindžiamas tuo pačiu patvirtintu veikimo principu. Atitinkama testinės juostelės dalis įmerkiama į paciento mėginį, kuris juda juostele kapiliariniu būdu. Tokiu būdu laisvi su auksu konjuguoti antikūnai, esantys šalia įmerkimo zonos, juda juostele kartu su šlapimo mėginiu. Neigiamo mėginio atveju, jie pasiekia testinės linijos zoną, kurioje imobilizuota tikslinė testo medžiaga (pvz., THC). Šios imobilizuotos narkotinės medžiagos yra atpažįstamos ir susijungia su antikūnais, konjuguotais su auksu. Aukso dalelės susikaupia testinės linijos zonoje (T) ir išryškėja raudona linija, kuri rodo neigiamą testo rezultatą. Jei mėginyje yra narkotinių medžiagų, su auksu konjuguoti antikūnai jas suriša jau konjugato plokštelėje. Jei narkotinių medžiagų koncentracija paciento mėginyje yra didesnė nei testinės juostelės ribinės vertės, visos rišamosios su auksu konjuguotų antikūnų vietos yra prisotinamos ir nesulaikomos T linijos zonoje. Taigi teigiamo mėginio, viršijančiu ribinį lygį, atveju, T linija neišryškėja. Visais atvejais aukso konjugatai pasiekia kontrolinės linijos zoną, kur juos sulaiko ant membranos esantys antikūnai. Tyrimas laikomas galiojančiu tik tuomet, jei išryškėja raudona kontrolinė linija.