Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

Prostatos testas vyrams PROSTA-Check®

29.50 € / vnt.

Prekes pristatome per 1-4 darbo dienas

Perkant už 70 € ir daugiau prekes pristatome nemokamai

Aprašymas

Greitos diagnostikos testas skirtas prostatos specifinio antigeno (PSA ) nustatymui


PROSTA-Check® testo privalumai:

Testas gali būti atliekamas, bet kuriuo paros metu ir bet kurioje jums patogioje vietoje.

Testą atlikti yra labai paprasta, nereikia jokių papildomų įgūdžių ar specialių dietų.

Rezultatai yra žinomi jau po 10 min.


Mėginio tipas: kraujas iš piršto


PROSTA-Check® tyrimas suteikia:

Galimybę nuolat tikrinti savo sveikatą.

Galimybę pasikonsultuoti su daktaru arba vaistininku dėl tolimesnio gydymo.


Gamintojas: VedaLab, Prancūzija

_________________________________________________________________________________

Prostatos specifinis antigenas yra prostatos gaminamas į spermą išskiriamas baltymas. Dalis šio baltymo randama kraujyje. PSA kiekis leidžia įvertinti fiziologinę prostatos būklę. Didesnis už normalų jo kiekis yra prostatos hipertrofijos požymis. Hipertrofija gali būti gerybinė, ją gali sukelti prostatitas, tačiau adenokarcinomos atveju ji gali būti vėžinė.

Vyrų organizme prostatoje gaminamas ir išskiriamas prostatos antigenas (PSA). Ši liauka, esanti pilvo ertmėje po šlapimo pūsle, apgaubia pradinę šlaplės dalį ir yra svarbi, susidarant sėklai. Prostatos antigeno kiekis suteikia informacijos apie fiziologinę prostatos būklę. Didesnis už normalų kiekis gali būti prostatos patologijos (gėrybinės hiperplazijos, prostatito, vėžio ir kt.) požymis. Vyresniems kaip 50 metų amžiaus vyrams arba tiems, kurių giminaičiai turi prostatos problemų, PSA testas turėtų būti atliekamas nors kartą per metus. Atsiradus prostatos sutrikimų, anksti atlikti atrankiniai tyrimai gali gerokai padidinti pasveikimo tikimybę.

PROSTA-CHECK teste naudojami keli antikūnai, kurie specifiškai aptinka PSA, gamindami spalvotą testinę liniją po T ženklu ant kasetės. Kontrolinė linija, kuri užfiksuoja antikūnus, atrodo kaip spalvota linija po C ženklu ant kasetės Atrankinis prostatos patologijos testas skirtas vyresniems nei 50 metų amžiaus vyrams ir atliekamas, kol sukanka 75 metai.

PROSTA-CHECK testas leidžia aptikti kraujyje didelius prostatos specifinio antigeno kiekius, viršijančius 4 ng/ml (kaip nustatyta pagal P.S.O nurodymus)* Pasaulio sveikatos organizacija, o tai gali būti gerybinės ar vėžinės prostatos hipertrofijos požymis.