Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Nemokamas pristatymas

Šlapimo analizatorius NADAL Reactif Touch plus

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Analizatorius parduodamas pagal išankstinį apmokėjimą„Reactif Touch plus“ šlapimo analizatorius yra pusiau automatinis atspindžio fotometras, kuris analizuoja iš šlapimo analizės reagentų juostelės reagentų sričių atspindėtos šviesos intensyvumą ir spalvą. Analizatoriaus našumas yra 500 bandymų per valandą, o matavimo ciklas - 7 sekundės per bandymą. Analizatorius saugo iki 2 000 pačių įrašų ir, naudodamas integruotą vidinį arba išorinį spausdintuvą, spausdina rezultatus įprastiniais, SI arba savavališkais vienetais.


„Reactif Touch plus“ šlapimo analizatorius yra skirtas naudoti kartu su „Reactif“ šlapimo analizės reagentų juostelėmis, skirtomis pusiau kiekybiškai aptikti šias šlapimo analizes: gliukozę, bilirubiną, ketoną (acetoacetato rūgštį), specifinį sunkumą, kraują , pH, baltymus, urobilinogeną, leukocitus, askorbo rūgštį, albuminą, kreatiną ir kalcis, taip pat kokybinis nitrito aptikimas. Prietaisas skirtas tik profesionaliam, in vitro diagnostiniam naudojimui.