Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Tuberkuliozės nustatymo testai IgG/IgM/IgA Biopanda® (20 vnt.)

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Greitasis Biopanda tuberkuliozės testas yra šoninio srauto imunochromatografinis tyrimas skirtas kokybiniai anti-TB antikūnų detekcijai (izotopai IgG, IgM ir IgA) iš kraujo, kraujo serumo ir plazmos mėginių.


Paskirtis: tuberkuliozės IgG, IgM ir IgA antikūnams nustatyti.

Testo rūšis: imunochromatografinis, kokybinis.

Mėginio tipas: kraujas, kraujo serumas, plazma.

Jautrumas: 86,40%

Specifiškumas: 99,0%

Bendras sutarimas: 96,7%

Rezultatų laikas: 10 min.


Testo rinkinį sudaro:

Testo kasetės: 20 vnt.

Buteliukas su skiedikliu: 1 vnt.

Instrukcijos lapelis: 1 vnt.


Gamintojas: Biopanda Reagents Ltd. Didžioji Britanija


Dėl didmeninės prekybos ir/arba lengvatinio 5% PVM kreipkitės telefonu +370 5 2151418, arba el. paštu pardavimai@optronica.lt

_______________________________________________________________________________

Tuberkuliozė (TB) dažniausiai plinta oro-lašeliniu būdu dėl kosulio, čiaudulio, bei kalbėjimo. Prastai vėdinamos patalpos kelia didžiausią infekcijos pavojų. TB yra pagrindinė sergamumo ir mirtingumo priežastis visame pasaulyje, didžiausias mirčių skaičius dėl vieno infekcijos sukėlėjo. Pasaulio sveikatos organizacija (WHO) praneša, kad kasmet diagnozuojama daugiau nei 8 milijonai naujų aktyvios tuberkuliozės atvejų. Taip pat, beveik 3 milijonai mirčių priskiriami TB. Laiku pastatyta diagnozė yra esminė TB kontrolei, nes tai leidžia anksti pradėti gydymą ir riboja tolimesnį infekcijos plitimą. Per metus praktikos buvo naudojami keli diagnostiniai metodai TB nustatymui įskaitant odos tyrimą, skreplių tepinėlį, skreplių kultūrą ir krūties ląstos rentgenogramą. Tačiau visi šie metodai turi tam tikrų paribojimų. Neseniai buvo pristatyti naujesni testai, tokie kaip PGR-DNR amplifikacija arba gamainterferono tyrimas. Tačiau, šių tyrimų atlikimo laikas yra ilgas, jiems reikalinga laboratorinė įranga ir kvalifikuotas personalas, o kai kurie jų nėra nei ekonomiškai naudingi, nei lengvai naudojami. Be to, šie testai yra brangūs ir nepraktiški besivystančioms šalims. Serologiniai metodai yra patraukli alternatyva, nes TB serodiagnostika yra paprasta, nebrangi, santykinai neinvazinė ir nepriklauso nuo mikobakterijų nustatymo.

Biopanda Tuberkuliozės greitieji testai tai greitasis testas skirtas kokybiniam anti-TB antikūnų nustatymui (Izotopai IgG, IgM ir IgA) kraujyje, kraujo serumo arba plazmos mėginiuose. Tyrime naudojamas rekombinantinių antigenų derinys, kad būtų galima nustatyti padidėjusį anti-TB antikūnų kiekį kraujyje, serumo arbo plazmos mėginiuose.