Kūno priežiūros priemonės

Maisto papildai

Veterinarinėms klinikoms

Pirmoji pagalba

Rekomenduojama

Ultragarsinis dantų šepetukas "ORO-SONIC"

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Dėl pristatymo laiko teirautis el. paštu info@diagnostikostestai.lt arba telefonu +370 5 2151418

Aprašymas

Ultragarsinis dantų šepetukas "ORO - SONIC"


ORO - SONIC BLACK Ultragarsinis dantų šepetėlis yra ypač aukštos kokybės įrenginys, specialiai sukurtas žmonėms, kurie burnos higienai teikia ypatingą dėmesį. Visi žinome, jog norint mėgautis gražia šypsena ir gaiviu burnos kvapu yra būtina kasdieninė dantų ir dantenų priežiūra. ORO MED sukūrė ORO - SONIC dantų šepetėlį, kad užtikrintų veiksmingą ir saugų dantų valymą.


Privalumai:

 • Dinaminis dantų valymas dėka UltraSonic Vibracinės technologijos ir iki 31000 valymo judesių per minutę;
 • 5 Darbo režimai: jautrus, kasdieninis, masažuojantis;
 • Dviejų minučių laikmatis;
 • Apsauga nuo per didelio šveitimo slėgio (mažinant vibracijos intensyvumą)
 • 2 Šepetėlių galvutės (keičiamos, galimos įsigyti ACC024)


Dantų šepetėlį sudaro:

 1. Šepetėlio galva;
 2. Šepetėlio rankena;
 3. Jungiklis įjungimui ir išjungimui;
 4. Valymas;
 5. Jautrumas;
 6. Masažavimas; 
 7. Balinimas;
 8. Poliravimas;
 9. Įkrovimo indikatorius;
 10. Kabelis;
 11. Įkroviklio blokas;
 12. Stovas


Valymo rėžimai:

„ORO-SONIC“ siūlo skirtingus dantų valymo būdus, skirtus įvairiems burnos priežiūros poreikiams:

Valymas - šepėlio galvutė juda dideliu dažniu, pašalindama dantų apnašas ir bakterijas.

Jautrumas - jautriems dantims ir dantenoms, naudojamas švelnus dažnis.

Masažavimas - dantys ir dantenos masažuojamos ypač švelniu dažniu.

Balinimas  - valymo ir poliravimo rėžimas keičiasi su balinimo režimu.

Poliravimas - didelis stiprumas ir aukštas dažnis, dantų šlifavime ir balinime. 

_________________________________________________________________________________

Standartinis rankinis dantų šepetėlis per tuos metus kardinaliai nepasikeitė. Vieninteliai tikri pasiekimai buvo šerių ilgio ir rankenos dizaino pokyčiai. Daugumai žmonių, naudojančių įprastą dantų šepetėlį, rankiniu dantų šepetėliu galite gauti tik apie 300 judesių per minutę. Jie taip pat yra riboti ta prasme, kad gali valyti tik tuos paviršius, kuriuos jie iš tikrųjų valosi. Dėl to vietos, esančios tiesiai po dantenų linija, yra jautrios bakterijoms kauptis ir kauptis apnašoms, nes rankinis dantų šepetėlis paprastai negali pasiekti šių vietų. Kai tarpai tarp dantų yra reguliariai valomi, jie gali pasiekti tinkamą apnašų, bakterijų ir maisto likučių pašalinimo lygį. Deja, dauguma žmonių nepamiršta valyti siūlų taip dažnai, kaip turėtų, o kai tai daroma, dažnai lengva tai padaryti greitai ir nepanaudoti tinkamos technikos, greitai užfiksuojant siūlus tarp dantų ir praleidus svarbius šoninius paviršius tarp dantų.

Naujausias dantų šepetėlių dizaino laimėjimas, yra ultragarsinis dantų šepetėlis. Tai patobulino praktiškai kiekvieną tradicinio dantų šepetėlio aspektą. Daugelis šiandieninio garsinio dantų šepetėlio prekės ženklų ir modelių gali suteikti vartotojams 40 000 smūgių per minutę, todėl paviršiaus valymas praktiškai nepasiekiamas vien standartiniu valymu. Be to, veikdami tokiu greičiu, suteikdami terminą „garsinis“, šių tipų dantų šepetėliai naudoja skysčių dinamiką, kai reikia valyti dantis. Tai reiškia, kad jie judina šepetėlio galvą tokiu greičiu, kad sugeba turbulentiškai judėti vandens ir oro dalelėmis švelniai ir pakankamai efektyviai, kad lengvai valytųsi tarp dantų ir žemiau dantenų linijos. Tyrimai netgi parodė, kad garsiniai dantų šepetėliai vis tiek užtikrina puikų apnašų pašalinimą, net kai jie laikomi iki 4 mm atstumu nuo danties paviršiaus! Akivaizdu, kad vartotojai turėtų valytis visiškai kontaktuodami su savo dantimis, tačiau tai liudija, kaip efektyviai žmonės gali valyti dantis naudodamiesi šia technologija. Daugelyje šiandien pateikiamų garsinių šepetėlių modelių yra savybių, kurios pagerina jų valymo patirtį, įskaitant įmontuotus automatinius laikmačius, kad būtų užtikrintas tinkamas šepetėlio naudojimo laikas, slėgio jutiklius, kad būtų išvengta per didelio šepetėlio judesio.